motoger

Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia III
Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia III
Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia III
Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia III
Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia III
Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia III
Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia III

Sprzedawcy części do Skoda Fabia:

gielda czesci
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
auto części gliwice
części moto2
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
moto2.pl
części używane poznań
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
auto części
auto części zamienne
auto części warszawa
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
moto2
auto szrot samochodowy
giełda części

Cena Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia Cena

Używane części do Skoda Fabia na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Klocki hamulcowe tylne. Używane części samochodowe z kategorii Hamulce. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2025-01-26 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Klocki hamulcowe tylne do Skoda Fabia III i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca posiada 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia III 1.5 2015 van (minibus). Tanio Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia III 1.5 2015 van (minibus). Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.5 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2020. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu van (minibus) i ten samochód produkuje Skoda. Ten model Fabia wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem klocki hamulcowe tylne . Podobno najczęściej psująca się część do Skoda Fabia wersja III. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Skoda Fabia. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Ktoś na facebooku pisał że Skoda Fabia w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Fabia bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Skoda Fabia. Ważne że jestem z niego zadowolony. Raz tylko szukałem na szrocie klocki hamulcowe tylne do Fabia. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma klocki hamulcowe tylne. Kupione klocki hamulcowe tylne było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. motoger.pl znalazł dla mnie klocki hamulcowe tylne poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód Skoda Fabia. Nie pozostało nic innego jak znaleźć klocki hamulcowe tylne. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Skoda Fabia. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu klocki hamulcowe tylne w Skoda Fabia. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić klocki hamulcowe tylne do Skoda Fabia. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie klocki hamulcowe tylne. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele klocki hamulcowe tylne. Widziałem na tym szrocie całe Skoda Fabia na części.  


KONTAKT

tanio Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia III

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia III
Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia III Klocki hamulcowe tylne Skoda Fabia III
Copyright © 2025. MOTOGER.pl